חדשות

דמי חבר מופחתים לסטודנטים דמי חבר מופחתים לסטודנטים קרא עוד ... תשלום מקוון חדש !!! תשלום מקוון ON-LINE באמצעות כרטיס אשראי עבור דמי חבר, סדנאות, ימי עיון, כנסים... קרא עוד ... אוסף סרטונים צפו באוסף סרטוני הפסיכודרמה וראו את יעקב לוי מורנו ואת זרקה מורנו בפעולה. האוסף מתעדכן מעת לעת קרא עוד ... הטבות לחברי איגוד !! קרא עוד ... ברכות לשרה גוברין על הוצאת הספר !! ברכות על הוצאת הספר "המגע הבין-אישי של הפסיכודרמה".
http:⁄⁄www.iafp.org.il⁄books
קרא עוד ...
על אליאב נהרין - סרטון וידאו חדש על אליאב נהרין - סרטון וידאו "כוחה המרפא של החמלה" יוני 2015 קרא עוד ... קבוצת בפסיכודרמה ת"א - 21⁄12⁄2016 21⁄12⁄2016 , יום ד', תפתח קבוצת פסיכודרמה. את הקבוצה מנחים דפנה בן אמיתי וערן צור. קרא עוד ... מטפלים מנוסים - חשיבות תואר שני מאמר בנושא צעדים חשובים בדרך להכרה המקצועית של הטיפול באמנויות - המכללה האקדמית לחברה ואמנויות.
קרא עוד ...
מותה של זרקה מורנו בצער רב אנו מודיעים כי זרקה מורנו, אלמנתו של יעקב לוי מורנו, "האמא של הפסיכודרמה", הלכה לעולמה ב 19⁄9⁄2016 במרילנד, ארה"ב. בת 99 הייתה במותה. תנצב״ה. קרא עוד ... הספד לזרקה מתלמידתה עיניה מילים לזכרה של זרקה מורנו מתלמידתה עיניה ארצי. קרא עוד ... קבוצת פסיכודרמה בחיפה קבוצת פסיכודרמה בחיפה - ד"ר דני יניב קרא עוד ... ברכות לד"ר הוד אורקיבי קרא עוד ... הנהלה חדשה 2017 25.4.2017 נבחרה ההנהלה הבאה:

מאיה מאיר בן יהודה, סיגל נוסבאום פלינט, יהודית ינאי צדרבאום, ליאורה יהושע, עמי צביאלי, שרוליק גרופר, ד"ר דני יניב, שירן פינס כהן

גזברית: פירי לוי

קרא עוד ...
קול קורא לכתיבה בפסיכודרמה אנו שמחים להודיע על הניוזלטר הראשון והחגיגי של האיגוד הישראלי לפסיכודרמה ומזמינים אתכם לכתוב כתבים, רשומות ומחשבות שיתפרסמו בניוזלטר זה. קרא עוד ...