חדשות

דמי חבר מופחתים לסטודנטים דמי חבר מופחתים לסטודנטים קרא עוד ... אוסף סרטונים צפו באוסף סרטוני הפסיכודרמה וראו את יעקב לוי מורנו ואת זרקה מורנו בפעולה. האוסף מתעדכן מעת לעת קרא עוד ... הטבות לחברי איגוד !! קרא עוד ... על אליאב נהרין - סרטון וידאו חדש על אליאב נהרין - סרטון וידאו "כוחה המרפא של החמלה" יוני 2015 קרא עוד ... מטפלים מנוסים - חשיבות תואר שני מאמר בנושא צעדים חשובים בדרך להכרה המקצועית של הטיפול באמנויות - המכללה האקדמית לחברה ואמנויות.
קרא עוד ...
מותה של זרקה מורנו בצער רב אנו מודיעים כי זרקה מורנו, אלמנתו של יעקב לוי מורנו, "האמא של הפסיכודרמה", הלכה לעולמה ב 19⁄9⁄2016 במרילנד, ארה"ב. בת 99 הייתה במותה. תנצב״ה. קרא עוד ... הספד לזרקה מתלמידתה עיניה מילים לזכרה של זרקה מורנו מתלמידתה עיניה ארצי. קרא עוד ... קבוצת טיפול באמצעות פסיכודרמה בחיפה.
הקבוצה תתקיים בימי חמישי, בין 20:00-22:30
מפגש ראשון יתקיים ב- 30.11.17
מספר מפגשים: 18 מפגשים
מקום: מרכז "פנימה", דרך חנקין, חיפה.
קרא עוד ...
שנה טובה שנה טובה לחברי ועמיתי האיגוד קרא עוד ... ימי עיון לשנת הפעילות 2017-8 האיגוד הישראלי לפסיכודרמה מתכבד להציג בפניכם את תכנית הפעיליות השנתית. קרא עוד ... כתב עת מקצועי חדש של האיגוד האיגוד הישראלי לפסיכודרמה מזמין אתכם לקרוא את "במה לכתיבה" , כתב עת מקצועי חדש שכולו פסיכודרמה קרא עוד ... כנס האיגוד הישראלי לפסיכודרמה האיגוד הישראלי לפסיכודרמה שמח לבשר על כנס גדול וחגיגי שיתקיים במרץ 2018 קרא עוד ...